ELEKTRONİK PROGRAMLAMA Eğitimi Hakkında

Elektronik Programlama dersi ile 36 saat öğrencilere; temel devre teorisi  ve farklı algılayıcı ve dönüştürücülerin  çalışma mantığını kavratmaya yönelik çalışmalar yapılır. 

Bu eğitimle amaçlanan, öğrencilerimizin ileriye dönük farklı alanlarda üretim yaparken sensörlerin çalışma mantığını anlamaları ve bu anlayışı kendi projelerine entegre  edebilmelerine temel hazırlamaktır. Dersler boyunca her bir uygulamanın içerisine sensör çalışma mantığı ve bir devre teorisi konusu eklenerek uygulama ile birlikte teorik bilgiyi kavratmaya yönelik çalışmalar yapılması hedeflenir. Her ders öğrenilen bilgiyi kullanıp üzerine yeni bir teori ve uygulama ile devam etmektedir. 

Elektronik Programlama derslerinin sonuna gelindiğinde  öğrencilerimizden bir konu hakkında çözüm üretecek proje fikirlerini hayata geçirmeleri beklenir. Bu aşama da öğrencilerin öğrendikleri teorik bilgileri kullanması ve karşılaştıkları farklı algılayıcıları yorumlayarak çözüm üretebilme kabiliyetlerini geliştirmeleri hedeflenir.

Eğitim Detayları

  • Pazar Öğleden Sonra
  • Pazar Öğleden Önce
  • Cumartesi Öğleden Sonra
  • Cumartesi Öğleden Önce

Eğitim Fotoğrafları